"Укренерго" закликало українців не долучатися до акції "Година Землі"Різке вимкнення, а потім ввімкнення світла - коли "Година Землі" завершиться - це зайве навантаження, яке може нашкодити енергосистемі.

25 березня у пресслужбі "Укренерго" закликали жителів на долучатися до "Години Землі" і в певний час масово не вимикати світло, адже це не сприяє економії електроенергії, не допомагає Землі, зате може нашкодити енергосистемі. 

Зазначили, що кількість виробленої електроенергії в кожен момент часу має відповідати кількості спожитої. Одночасне вимкнення світла - це короткочасне зниження споживання. Якщо цю акцію підтримає багато людей, особливо у великих обласних центрах, це може призвести до профіциту потужності в окремих регіонах. Для забезпечення балансу енергосистеми диспетчер буде змушений відключати працюючі енергоблоки. 

Найкращим внеском кожного буде щоденне ощадливе використання електроенергії у пікові ранкові та вечірні години, щоб зменшити нерівномірність споживання електроенергії упродовж доби.

Читайте також: Вночі 26 березня Україна переходить на літній час

Фото на головній: "Укренерго", фейсбукAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW