Перехід на автономне опалення, стан доріг та буріння свердловин: Сергій Добряк провів особистий прийом громадян23 березня за участю заступників та керівників структурних підрозділів військової адміністрації відбувся особистий прийом начальника Покровської МВА Сергія Добряка. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА.

Питання лунали як особистого характеру, так і колективні. Одне з таких стосувалось переведення житлових будинків Покровська на індивідуальне опалення. Як пояснив Сергій Добряк, цей проєкт розрахований на 3 місяці та має кілька етапів реалізації.

«Усього плануємо підключити 1311 квартир. Наразі проводимо підрахунки, скільки громаді коштуватиме розробка проєктної документації. Попередньо ця сума складає близько 12 млн грн. Це навантаження візьме на себе адміністрація. До того ж до кожного житла буде заведено трубу», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Крім того, мешканцям, які перебувають на обліку в УСЗН, роботи з переходу на автономне опалення будуть виконані за рахунок місцевого бюджету. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW