Тернопільський колекціонер ретро-автомобілів продав "Ягуар", на якому їздив Брєжнєв, і шукає покупців на решту автоУ Тернополі з молотка йдуть ретроавтомобілі з приватного музею, а все для того, щоб закупити машини для збройних сил та збудувати модульні будинки для переселенців. Усього у ретро-клубі тридцять п'ять елітних автівок поважного віку, усі вони на ходу, йдеться в ТСН. 

З тридцяти п'яти ретро-машин вже проданий “Ягуар”. Елітне авто колись належало американському президенту Ніксону, згодом він подарував машину Брежнєву, розповідає власник колекції. 

“Ми продали “Ягуар” і вже придбали автомобіль - перший, який став тисячним в проєкті "Тисячний автомобіль свободи", ми цей автомобіль передали на передову. Якщо цей автомобіль  врятує комусь життя, чи допоможе в нашій перемозі, я вважаю, що це гідна інвестиція”, - каже власник колекції ретроавто Тарас Демкура.

А колись він інвестував свої гроші у ретроавто - вісім років тому відкрив перший на заході України музей давніх машин. У кожної своя історія і, навіть, вдача залишитися збереженою і чи не кожна возила відому людину.Свої авто Тарас Демкура шукав по всій Україні - перше придбав в Черкасах, друге у Вінниці. “Майбах” із його колекції свого часу стояв у резиденції Гітлера. “Коли німці відступали, дідусь загнав цей автомобіль собі в гараж і так цей автомобіль стояв до сьогоднішніх днів. Внуки відкрили гараж і побачили стоїть старовинна машина.Вони не розуміли цінності, вони коробку передач і двигун здали на металобрухт і хотіли машину порізати. Забрали автомобіль, відреставрували і я так придбав цей автомобіль”, - розповідає чоловік. 

Розлучатися з експонатами колекції власнику непросто - кожну він довго шукав та ретельно реставрував. Але, каже, нині не час для раритетів, вирішив розпродати свою колекцію задля перемоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW