Шахраї, прикриваючись “хворими” знайомими й банкірами, виманили у прикарпаток 12 тисяч гривень



Шахраї виманили у двох жительок Івано-Франківської області 12 тисяч гривень.

Як повідомляють в обласній поліції, до співробітників яремчанської поліції днями надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що невідома особа, шляхом обману, виманила у неї вісім тисяч гривень, передає “Галка“.

За словами потерпілої, до неї зателефонував чоловік та назвався її знайомим однокласником.

“Аферист попросив терміново перекинути йому гроші на лікування. Кошти просив скинути на банківську картку, дані якої вказав. Заявниця перерахувала йому вісім тисяч гривень. Згодом потерпіла зателефонувала родичам однокласника та з’ясувалось, що з ним все гаразд”, – діляться правоохоронці.

Наступні шахрайські дії задокументували надвірнянські правоохоронці.

До потерпілої зателефонував невідомий і представився працівником банку. Незнайомець ввів жінку в оману та повідомив, що з її банківської карти намагаються зняти гроші. А щоб цього не трапилось, заявниці необхідно було продиктувати незнайомцю реквізити своєї банківської карти, що потерпіла і зробила. Після чого виявила зникнення близько чотирьох тисяч гривень зі свого рахунку.

Поліціянти вкотре нагадують мешканцям Прикарпаття бути уважними та пам’ятати:

  • працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані;
  • якщо названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть на гарячу лінію фінустанови та уточніть деталі;
  • ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном, особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки;
  • радимо завжди перевіяти інформацію, яку отримуєте;
  • зв’яжіться особисто з людиною, яка вам написала, аби з’ясувати, що з нею трапилося;
  • зателефонуйте близьким людини, яка просить у вас допомоги.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW