У Франківську поховають добровольця Олега Осадчого з ДонеччиниУ боях за Бахмут загинув сержант Олег Осадчий. Військовослужбовець родом з Краматорська Донецької області, та ховатимуть його на Алеї Героїв у Чукалівці Івано-Франківської громади.

У Франківську знайшла прихисток родина воїна під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це повідомили на сторінці парафії Христа Царя, пише КУРС.

Олег Осадчий проживав у Краматорську Донецької області та був вірянином місцевої римсько-католицької парафії Зіслання Святого Духа.

“Попри складне дитинство, адже залишився сиротою в 11-річному віці, він був доброю і шляхетною людиною. Після знайомства з дружиною Людмилою почав відвідувати костел, де вони й обвінчалися. У шлюбі прожили 21 рік та дали життя двом синам: Владиславу й Артему”, — йдеться у дописі.

З 11 жовтня 2016 року Олег Осадчий пішов добровольцем до лав 54 бригади ЗСУ, як казав: “Захищати свій Донбас”. На момент повномасштабного вторгнення РФ служив в 11 прикордонному загоні в Краматорську. Дружина і сини виїхали до Івано-Франківська.

Військовослужбовець Олег Осадчий загинув 15 березня 2023 року в боях за Бахмут. Йому було 47 років.

У Франківську поховають добровольця Олега Осадчого з Донеччини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW