У Кам'янському понад десять осіб отруїлися суші: вилучили майже сотню кілограм продуктівМинулого тижня в Кам'янському 13 людей опинилися в лікарні. Із них п'ятеро дітей. Усіх їх об'єднувало те, що нещодавно вони купили суші в одній із торгових точок.

Де саме їх купили - не назвали. Про цей інцидент повідомила головний спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби в області Маргарита Малишева.

Як з'ясували, кам'янчани та жителі Петриківського району купили суші на винос в одному із закладів у Кам'янському. У всіх були схожі симптоми та стан середньої тяжкості.

У закладі, де отруїлися люди, знайшли масу порушень зберігання продуктів, їхнього приготування та реалізації. Лабораторні дослідження показали, що двоє працівників закладу стали джерелом інфекції. У їхніх аналізах знайшли сальмонелу. Виявилося, що вони були безсимптомними носіями, а інфекція потрапила в їжу через нехтування правилами гігієни.

У підсумку вилучили 72,5 кілограма продуктів без маркування та належних правил зберігання. Заклад закрили до усунення всіх порушень. На власника наклали штраф.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW