Погода у Кривому Розі: завтра очікується справжня весна, але чи стала вона незворотньою, - ПРОГНОЗПогода у Кривому Розі на завтра: Чи часто між вами та вашими знайомими бувають суперечки щодо того, коли ж таки очікувати сніг і холод наприкінці березня - 18, 20, чи 22? Як правило, кожен з нас свої спогади про катаклізми у погоді пов'язує з певною подією у житті. Надалі ж стверджує, що ще такого-то числа у березні "завжди буває сніг і мороз". Чи стане цей рік винятком у наших прогнозах? Для когось вже точно став, адже і 18, і 20, і 22 не було ані снігу, ані морозу.

Ми послухали, що говорить про погоду синопткиня Наталка Діденко, котра учора вийшла в ефір з Голосіївського парку столиці.

Насамперед пані Наталя зазначила, що цей тиждень синоптики, метеорологи, гідрологи називають "своїм", адже 22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів, а 23 березня - Всесвітній день метеоролога.

Сьогодні вона порадила думати про воду, цінувати воду, не плювати у власний колодязь, економити водні ресурси. "Проживши важку зиму, прийшло розуміння, що означає прожити одну добу без води", - каже синопткиня.

Щодо погоди вона зауважила, що незворотність весни цього року вже прийшла і сталося це 20 березня, у день весняного рівнодення. Разом з асторонічною весною розпочинаються сталі, впевнені весняні процеси.

За її прогнозом, сьогодні, 22 березня, у центральних областях і на півночі локально може випадати невеликий дощ - "пару крапель на носа".

На заході, на сході, на півдні - без істотних опадів. Дощі, що очікуються, будуть несерйозними.

Температура повітря сьогодні  +10  +14. На південному заході до +16 ("з нюансами" на Одещині).

Як каже пані Наталя, у столиці нині краса, а не погода: +12, без істотних опадів, а пара крапель, яка впаде, швидше, приб'є пил до землі.

Від імені себе та своїх колег Наталка Діденко пообіцяла, що завтра, 23 березня, синоптики постараються - на дворі буде справжня весна - до +16 +17 градусів. 

За прогнозом, озвученим Діденко, 28 і 29 березня може прийти невелике похолодання, однак до того моменту синоптики уточнять прогнози.

У Кривому Розі ясна погода буде триматися впевнено, вдень можлива недовга хмарність. Без опадів. Це вже обіцяють на sinoptik.ua.

За останні 130 років 23 березня максимальна температура повітря була зафіксована у 1990 році - 19.5°, а мінімальна - ще далекого 1911 року - -13.3°

Народний прогноз погоди: 23 березня відзначається день пам'яті мученика Кіндрата (Кідрата). У давнину була приказка, що у цей день "туман з'їдає сніг", тобто вказує на прихід тепла. Туман також вказував на теплу середину травня, а іній - на дощовий день на Ісака Змійовика (12 червня). Сині хмари, які швидко пливуть по небу, передвіщали тепло і дощ. А ще 23 березня буває перша у новому році гроза. Рибаки у цей день звертали увагу на весняні струмки: якщо вони біжать у лунку, то буде добре ловиться плотва.

Щодо похолодання - до заморозків на грунті, то у нашому місті таке прогнозують на нічну частину доби на початку квітня. Однак все ще може змінитися. Стежте за прогнозом, як це робимо ми.

Гарної погоди!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW