Алгоритм дій при оформленні документів необхідних для внесення в Держреєстр: що потрібно знати власникам пошкодженого або зруйнованого житлаШановні власники пошкодженого або зруйнованого житла. Інформує прес-служба Покровської МВА.

Алгоритм дій при оформленні документів необхідних для внесення в Держреєстр 

КРОК 1

Подати інформаційне повідомлення онлайн через "Дію" (у застосунку або на сайті).

Аби заповнити спеціальну форму у "Дії", оберіть розділ "послуги" та "пошкоджене майно". Далі заповніть форму, вкажіть необхідну інформацію, додайте дані про об’єкт, фото/відео пошкоджень та контакти.

Якщо нерухомість є в Держареєстрі нерухомих прав, дані про нього автоматично підтягнуться у "Дії" її власника. Тоді з меню достатньо обрати, яке саме майно пошкоджене.

КРОК 2

Отримати Акт візуального обстеження, Акт комісійного обстеження або Акт технічного обстеження пошкодженого об’єкта нерухомості.

Зверніться до Контакт-центру та залиште звернення щодо пошкодженого нерухомого майна. Напишіть заяву на ім’я начальника Покровської МВА щодо необхідності проведення обстеження (за адресою: ЦНАП – вул. Гірник буд. 1, відділ архітектури – вул. Центральна буд. 148). Надайте представникам комісії з обстеження КОПІЇ наступних документів:

- паспорта власника майна або представника власника;

-  ІПН власника майна;

- документів на право власності на нерухоме майно;

- технічного паспорта на об’єкт нерухомого майна.

КРОК 3

Зверніться до ЦНАП (вул. Гірник буд. 1) або відділу містобудування та архітектури Покровської міської ради (вул. Центральна буд. 148) для внесення відомостей про пошкодження та руйнування до Держреєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф (далі – Реєстр ДІЯ).

Для внесення до реєстру ДІЯ інформації власник нерухомого майна надає оригінали наступних документів:

- Паспорт власника майна;

- ІПН власника майна;

- Документи на право власності на нерухоме майно;

- Технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;

- Акт візуального обстеження, Акт комісійного обстеження або Акт технічного обстеження.

Після внесення інформації працівник ЦНАП або архітектури надає власнику сформований ВИТЯГ з Держреєстру майна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW