Працівники управління міграційної поліції встановили громадянина Республіки Азербайджан, який незаконно перебував у Кривому РозіГромадян Республіки Азербайджан та російської федерації доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у м. Миколаєві.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Дніпропетровській області. 

16 березня працівники управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області у місті Кривий Ріг встановили 36-річного громадянина Республіки Азербайджан, який перебував на території України нелегально. Порушуючи українське міграційне законодавство, чоловік переховувався від правоохоронних органів та змінював місця проживання.

У 2022 році було винесено рішення міграційної служби про його примусове повернення до країни походження. За порушення правил перебування в Україні було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та прийнято рішення про поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців.

66-річний росіянин перебував у психіатричному закладі із суворим наглядом за скоєння умисного вбивства, а після закінчення терміну госпіталізації був доставлений до пункту тимчасового перебування іноземців.

Працівники управління міграційної поліції встановили громадянина Республіки Азербайджан, який незаконно перебував у Кривому Розі , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW