Верховна Рада ухвалила закон про обов'язкове складання іспитів для отримання громадянства УкраїниВерховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України”.

Як повідомив народний депутат із парламентської фракції “Голос” Ярослав Железняк, ухвалення документа підтримав 281 нардеп.

Так, ухвалений законодавчий акт зобов’язує осіб, які хочуть отримати громадянство України, складати іспити з основ Конституції України, історії України, а також на рівень володіння державною мовою.

Іноземці чи особи без громадянства, які мають визначні заслуги перед Україною, прийняття яких до українського громадянства становить державний інтерес, або які в установленому законодавством порядку проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України, Державній спеціальній службі транспорту або Національній гвардії України, особи, які отримали посвідку на тимчасове проживання, упродовж двох років з моменту набуття громадянства мають скласти відповідні іспити та подати документи про їх складання.

Невиконання зобов’язання про складання іспитів з основ Конституції України, історії України, на рівень володіння державною мовою вказаними категоріями осіб є підставою для втрати громадянства України.

Нагадаємо, 21 березня, Верховна Рада ухвалила закон, щодо заборони географічних назв, пов'язаних з росією.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW