В Україні посилили правила виїзду для артистів за кордонВ Україні посилили правила виїзду за кордон для чоловіків-артистів. Тепер вони можуть покидати країну лише за наявності військово-облікових документів.

Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

Для запобігання випадкам зі зловживанням, таких, наприклад, як з Андрієм Щегелем і режисером Тарасом Голубковим, Мінкультури разом з правоохоронними органами було змушене ініціювати посилення вимог для виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

МКІП може надавати митцям, творцям, художникам, артистам, музикантам й журналістам листи сприяння щодо перетину кордону, якщо вони належать до сфери культури й інформації й мають за мету виїзду захист і популяризацію інтересів держави України на міжнародній арені, з обов’язковим поверненням у країну.

Міністерство може посприяти у перетині державного кордону лише за наявності відповідних документів, зокрема військово-облікових. Вони мають бути у кожного чоловіка призовного віку згідно з законом, а їх відсутність — є порушенням українського законодавства.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW