На Закарпатті прикордонники розпочали сезонне обслуговування техніки та відновлення інженерних спорудЗ приходом весняного тепла та настанням сприятливих умов, прикордонники Мукачівського загону щорічно фіксують збільшення спроб порушення кордону.

Щоб вчасно виявити та припинити такі спроби, або ж застерегти від намагань порушити державний рубіж інженерними підрозділами загону встановлюються інформаційні знаки, виорюються контрольно-слідові смуги, відновлюються наявні та встановлюються нові загородження, які дозволяють забезпечити надійну охорону кордону.

Крім того, з метою забезпечення своєчасного реагування на зміни в обстановці та припинення спроб порушення кордону використовується автомобільна техніка, оптичні та електронно-оптичні прилади, зброя тощо. Уся наявна в прикордонних підрозділах техніка та технічні засоби підлягають сезонному обслуговуванню, правильність проведення якого забезпечує надійність та довготривалість їх експлуатації.

Сьогодні із підлеглим персоналом, який залучатиметься до виконання робіт проведено фахово-методичні заняття. Військовослужбовцям продемонстрували найбільш складні операції з технічного обслуговування, порядку обладнання робочих місць, а також постів у пунктах технічного обслуговування і ремонту.

Також довели порядок дотримання мір безпеки під час виконання робіт зі встановлення чи відновлення інженерних загороджень, експлуатації і ремонту автомобільної техніки, технічних засобів тощо.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW