Гороскоп на тиждень 20-26 березня: Овнам – успіх, Ракам – неприємні вісті, Стрільцям – зміниПопереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 20-26 березня:

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Швидше за все, саме цей тиждень дозволить Овнам вирiшити одну з сiмейних проблем. Жiнки можуть вiдстояти право на власне життя, реалiзувати свої професiйнi здiбностi. Вдалий в усiх вiдношеннях тиждень. Зiрки обiцяють Овнам сприятливу ситуацiю для фiнансового зльоту. Для бiльшостi представникiв цього знаку виявляться вдалими пропозицiї начальства, партнерiв. Багатьом вдасться вести справи рiвно, без стрибкiв i падiнь.
Сприятливi днi: 24, 25; несприятливi: 20.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Можливi неприємнi пригоди, хвороба. Крiм того, вiрогiднi проблеми, пов`язанi з близькою людиною або родичами. Тiльки вiд Тiльцiв залежатиме, збережуться вiдносини мiж закоханими або сiмейними парами або доведеться розлучитися назавжди. Можливий емоцiйний спад, зниження комунiкабельностi, товариськостi Тiльцiв. Ймовiрний прояв їхнього консерватизму i педантичностi у всiх сферах життя. Диктаторський характер може викликати незадоволенiсть у багатьох.
Сприятливi днi: 25, 26; несприятливi: 23.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Багато Близнюкiв триматимуть ситуацiю пiд своїм контролем. Вдалий тиждень для вирiшення сiмейних проблем. У сiм`ї пануватимуть нiжнiсть i любов. Ймовiрно, що до вас повернуться давно забутi почуття. Вiдновлення перерваних вiдносин принесе радiсть спiлкування i успiх. Можливо, що не все виходитиме так, як вам хотiлося б. У багатьох з`явиться потреба виплеснути емоцiї. Важко буде проявляти свої почуття i при цьому намагатися не образити навколишнiх людей.
Сприятливi днi: 22, 25; несприятливi: 24.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: РАК (22 червня – 22 липня)

Цей тиждень пов`язаний з неприємними вiстями i провокацiями. Ймовiрно, що неспокiй Ракiв буде пов`язаний з вiдчуттям своєї провини. Загострене почуття справедливостi не дозволить вам спокiйно спостерiгати за негативними процесами у вашому оточеннi. Вiрогiднi спалахи обурення, агресiї. Але навряд чи ви зможете щось вирiшити таким чином. Краще узяти себе в руки i спокiйно обдумати ситуацiю, що склалася. На вихiдних ви трохи заспокоїтеся i знайдете радiсть в колi найближчих.
Сприятливi днi: 21, 24; несприятливi: 25.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Не виключено, що у сферi професiйної дiяльностi суб`єктивна оцiнка ситуацiї або небажання слiдувати здоровому глузду примусять вас ганятися за мiражами. Взаєморозумiння з оточуючими буде ускладненим через вiдсутнiсть ясностi. Не виключено, що ви блищатимете дотепнiстю, беручи участь в рiзних диспутах, суперечках. Вiдносини з вашими домашнiми цiлком стабiлiзуються i наповняться тихою взаємною радiстю.
Сприятливi днi: 23, 26; несприятливi: 21.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Тиждень отримання енергiї, нових знань, внутрiшньої волi. У вас завидна працездатнiсть - встигнете зробити на превеликий подив багато. Ймовiрно, домiнуючими рисами цього тижня будуть загальний спокiй i споглядальна безтурботнiсть. Потрiбно прощати, дарувати i приймати подарунки, виконувати прохання. Вiрогiднi неприємнi вiстi, порушення планiв. У вас складеться враження, що вас оточують тiльки некомпетентнi люди. Але на вихiдних порадує кохана людина.
Сприятливi днi: 26; несприятливi: 22.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Тиждень може виявитися небезпечним. Можуть виявитися невдалими справи, якi здавалися надiйними. Вiрогiднi великi поразки в спортивних змаганнях, творчих конкурсах. Активний тиждень, що вимагає вiд багатьох Терезiв смiливостi, добровiльної жертви, вiдмови вiд власностi. Сприятливi колективнi заняття, об`єднання людей, прояв вiрностi i самовiдданостi.
Сприятливi днi: 25; несприятливi: 24.

Гороскоп на тиждень з20-26 березня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Велику частину цього тижня Скорпiонам доведеться присвятити органiзацiйнiй роботi - налагодженню зв`язкiв, пiдготовцi матерiальної бази. Багатьом вдасться зробити це швидко i легко. Може замкнутися кармiчне коло i тодi Скорпiони заплатять по старих рахунках. Можливо вони зможуть нормалiзувати обстановку в сiм`ї. Проте неприємний осад вiд колишнiх сварок збережеться ще на якийсь час, оскiльки взаємнi образи важко забуваються.
Сприятливi днi: 22; несприятливi: 25.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Вiрогiднi позитивнi змiни в матерiальному становищi. Стрiльцi зможуть проявити свої таланти i здiбностi, умiння безпомилково оцiнювати складнiсть ситуацiї i знаходити вiрнi рiшення. Несприятливе розташування зiрок примусить Стрiльцiв проявити у спiлкуваннi рiшучiсть i бути зiбраними. Гострота думок може призвести до сварки. Але швидше за все ви порозумiєтеся з оточуючими i до ваших порад i думок прислухаються.
Сприятливi днi: 25, 26; несприятливi: 22.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Можливе нове знайомство, яке дозволить Козерогам поглянути на свiт з iншої точки зору. Зросте їхня довiрливiсть, вiдвертiсть. Вiрогiдна навiть наївнiсть в поведiнцi з малознайомими людьми. Тиждень пройде достатньо напружено: емоцiї переважатимуть над розумом, що може призвести до сварок з близькими людьми, нервовим захворюванням або травмам. Будьте обережнi, щоб уникнути неприємностей, бiльше проводьте часу з сiм`єю.
Сприятливi днi: 24; несприятливi: 26.

Гороскоп на тиждень з20-26 березня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Вiрогiдна депресiя або нервовий зрив. Водолiї будуть вимушенi зробити важкий вибiр. Можливо, що багато хто з них втратить надiю на краще майбутнє та iнтерес до колишнього виду дiяльностi. Ймовiрне розчарування буквально у всьому. На вихiдних можлива подiя, яка зробить Водолiїв трохи щасливiшими. Гранична увага i швидкiсть реакцiї, природнi гнучкiсть i делiкатнiсть будуть до речi. У другiй половинi тижня багато хто одержить звiстку, до якої зовсiм не готовий. Реакцiя Водолiїв може бути непередбачуваною.
Сприятливi днi: 25; несприятливi: 20.

Гороскоп на тиждень з 20-26 березня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Тиждень припускає перемогу правосуддя, захист власних iнтересiв. Сприятливий тиждень для активного вiдпочинку i втiлення творчих планiв. Якщо протягом цього часу ви врятували себе вiд гнiву i агресiї, то тепер вiдчуєте повноту життя i бажання позитивних перетворень. Ймовiрно, ви вiдчуєте незриму пiдтримку i захист вищих сил. Риби зможуть перемогти в собi суперечностi, що дуже сильно здивує оточуючих.
Сприятливi днi: 21; несприятливi: немає.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW