Готуються до наступу: росіяни створили на тимчасово окупованому Кримському півострові оборонне угрупування18 березня 2014 року путін оголосив про «приєднання» Криму до росії. Країни Заходу визнали окупацію та анексію Криму незаконними й запровадили економічні санкції. Тепер чере вісім років росіяни створили на тимчасово окупованому Кримському півострові оборонне угрупування та готуються до оборонних дій. Вони розуміють, що втратять те, що забрали в України. 

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає редакція.

Представник ГУР МО України зауважив, що українська розвідка постійно відстежує все, що пов'язане з діяльністю угруповання російських військ у тимчасово окупованому Криму.

«Інфраструктура на тимчасово окупованому півострові підтримується в бойовій готовності. У Криму розміщений потужний сухопутний і авіаційний компонент. Наприклад, це близько 90 бойових літаків, 60 бойових вертольотів. Створено оборонне угруповання, що здійснює заходи із облаштування фортифікаційних споруд, лінії оборони. Вони готуються до оборонних дій на території півострова», - сказав Вадим Скібіцький.

Коментуючи спорудження окупантами траншей та окопів на кримських пляжах, представник воєнної розвідки України зауважив, що «вони обрали найбільш небезпечні напрямки, де може бути проведена морська десантна операція, і зараз саме там здійснюють підготовку оборонних рубежів».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW