Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт володимира путіна та російської уповноваженої з прав дитини



Сьогодні, 17 березня, відділення попереднього провадження Міжнародного кримінального суду видало ордери на арешт президента рф володимира путіна та російської уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Про це йдеться на сайті МКС.

Як ідеться в повідомленні, Путін, імовірно несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації дітей та незаконного переміщення їх з окупованих територій України на територію Російської Федерації.

"Є розумні підстави вважати, що пан Путін несе індивідуальну кримінальну відповідальність за вищезгадані злочини, (i) за вчинення діянь безпосередньо, спільно з іншими особами та/або через інших осіб та (i) за його нездатність належним чином контролювати цивільних та військових підлеглих, які вчинили дії", - вважають у МКС.

Генпрокурор Андрій Костін зазначив, що ордер на арешт Путіна означає те, що за межами російської території його мають арештувати. 

Марія Львова-Бєлова теж несе відповідальність за аналогічний злочин.

Ордери зазвичай є секретними для захисту потерпілих та свідків, а також для забезпечення безпеки розслідування. Та через те, що вказані особи продовжують чинити злочини і що озвучення імен підозрюваних може запобігти новим правопорушенням, суд розкрив їхні імена.

Ордери на арешт видали на підставі заяв, поданих прокуратурою 22 лютого 2023 року



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW