Забезпечує електрикою російських військових. Маріупольському колаборанту об’явлено підозруЗаочно повідомлено про підозру директору «Маріупольських магістральних мереж» так званої “ДНР”. Його звинувачують у забезпечені електрикою військових об’єктів РФ.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Донецької області.

За даними слідства, у травні 2022 року, після захоплення міста збройними силами РФ, колишній начальник відділу Запорізького регіонального центру обслуговування мережі ПрАТ «НЕК Укренерго» перейшов на бік окупантів. Він добровільно обійняв так звану посаду директора Технічної одиниці «Маріупольські магістральні мережі» фейкової «ДНР».

“Підозрюваний видає накази і доручення підлеглим працівникам, розпоряджається коштами і майном підприємства. У взаємодії з російськими енергетичними компаніями та підрядними організаціями держави-агресора він налагодив передачу електроенергії від захопленої окупантами Старобешівської ТЕС до підконтрольних їм розподільчих мереж. Таким чином колаборант сприяє забезпеченню електрикою військових об’єктів РФ, які розташовані на території м. Маріуполя та Маріупольського району”, - наголосили в прокуратурі.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканцю  Маріуполя заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). 

Максимальне покарання за санкцією статті – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. 

Більше про колаборантів та зрадників читайте в нашому спецпроєкті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW