Вже з квітня всі рецептурні ліки будуть відпускатись за Е-рецептомВ Україні з квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків буде здійснюватися за електронним рецептом.

Як повідомляє МОЗ, це пошириться  на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів та підлягають відпуску за рецептом лікаря, повідомило 16 березня МОЗ України.

"Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної чи приватної клініки або ж лікар-ФОП. Для цього закладу не потрібно мати договір з НСЗУ. Такий е-рецепт можна буде отримати незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем, однак пацієнт має бути обов’язково зареєстрований в ЕСОЗ", – йдеться у повідомленні.

У МОЗ кажуть, що в умовах воєнного стану рішення буде впроваджуватися поступово з можливістю використання паперових рецептурних бланків.

"Безумовно, в умовах відключень елекроенергії, зникнення зв’язку або при можливих затримках в роботі системи лікар також може скористатися паперовим рецептурним бланком. Завдяки е-рецептам МОЗ отримає точні дані про призначення рецептурних ліків в Україні та зможе використати їх для підвищення якості медичної допомоги", – додали у МОЗ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW