У Запорізькій міськраді прокоментували ситуацію з виплатами для військових і закликали політиків на спекулювати на цій теміСекретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв прокоментував ситуацію з виплатами військових, що боронять Україну.

Про це стало відомо під час проведення сімнадцятої сесії Запорізької міської ради, передає 061.

«Свого часу ми пройшли дуже багато випробувань і спільно «вибивали» перемогу. Сьогодні немає влади і опозиції – є ті, хто за України та є ті, хто против. Попереду нас чекає місяці важкої роботи і потужний контрнаступ, задля повернення своїх людей. Закликаємо, представників усіх політичних сил не розколювати суспільство і не вводити в оману військових.

Виплати додаткової винагороди для військовослужбовців, що беруть участь на лінії зіткнення не змінюються. Вони, як були раніше, так і залишаються на рівні 100 тисяч гривень. З 1 лютого розмір щомісячного грошового забезпечення військовослужбовців збільшився в середньому на 40%, а це з 13 на понад 20 тисяч гривень. У підсумку, військовослужбовці, що беруть участь у бойових діях отримають 120 тисяч гривень. Не відповідають дійсності і твердження, що додаткова винагорода в 100 тисяч гривень отримають лише ті, що перебувають на лінії зіткнення не відповідає дійсності. Її як і раніше будуть отримувати ракетники, артилеристи, льотчики, моряки, військові медики, зенітно-ракетні війська та протиповітряні війська, що виконують завдання в районі проведення бойових дій.Неправдивими є повідомлення про те, що додаткова винагорода в 30 тисяч гривень скасовується для всіх. ЇЇ отримують ті, хто входить до складу угрупувань Сил оборони та виконують бойові чи спеціальні завдання. Повністю брехливими є твердження, що спущені з деяких партійних штабів, що виплати зменшуються для тих, хто був поранений і перебуває на відновленні.

Всі військові, що отримали поранення, контузію чи травму, що пов’язані з захистом батьківщині і перебувають на лікуванні отримують винагороду в 100 тисяч гривень. Вона буде зберігатися за час відпустки після лікуванні. Додаткова винагорода в 30 тисяч гривен не виплачується лише тим, хто не виконує бойових або спеціальних завдань, але з лютого грошове забезпечення для таких військовослужбовців зросло, а це трохи більше 20 тисяч гривень на місць.

Закликаємо припинити спекуляції та політичні баталії та зняти з розгляду питання, що розколюють суспільство. Давайте підтримувати Збройні Сили Україні та тих, хто перебуває зараз в скруті. Це і є пріоритетні напрямки нашої роботи», - прокоментував Куртєв.

Нагадаємо, що уряд змінив порядок отримання винагород і частина військовослужбовців отримують менші суми.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW