ППО з вересня збила близько 700 російських ракет і 650 дронів-камікадзеЗ 11 вересня до 9 березня українські Сили протиповітряної оборони збили близько 700 російських ракет. Також було збито понад 650 дронів-камікадзе.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Він розповів, що міністр оборони зустрічався за своїм норвезьким колегою заявляв, що 820 ракет — і крилатих і балістичних — з моменту масованих атак критичної інфраструктури з вересня застосовано ворогом. Це величезний потенціал, який треба відновлювати.

"Вони ці ракети виготовляли роками, а то і десятиліттями. Ми говоримо про ракети високоточні та далекобійні", — сказав Ігнат.

Він зазначив, що росія ще має ракети Х-22, С-300 та інші керовані авіаційні ракети.

"Щодо цього озброєння, цілком слушно, вони їх з конвеєра роблять. Не кажучи про "кинжали". Вони їх виготовляють теж, але там мова йде про десятки. Близько 50 в них було до 9 вересня. І та атака шістьма "кинжалами" була, мабуть, найбільша атака цим типом за один день", — сказав Ігнат.

Він зауважив, що для того, щоб рф не отримувала технології для подальшого виготовлення зброї, зараз важливі санкції та їх дотримання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW