Іран модернізував нові ударні дрони Shahed-191Нова пускова установка на базі вантажівки дозволить іранцям ширше застосовувати Shahed-191, озброєні ракетами Sadid-1.

Іранські інженери створили нову мобільну систему запуску для ударного дрона Shahed-191. 

Судячи зі знімків, опублікованих у соціальних мережах, іранці почали використовувати для запуску Shahed-191 платформу, встановлену на автомобілі Toyota Tundra. Завдяки такій системі безпілотник можна відправляти на виконання бойових завдань практично звідки завгодно. Як передбачає ЗМІ, нововведення дозволить військовим застосовувати Shahed-191 у "рутинних операціях" і підтримці спецназу. Невідомо, чи дрон якось ще змінено.

Shahed-191 також відомий як Saegheh-2, його прообразом вважається американський безпілотник RQ-170 Sentinel від Lockheed Martin, захоплений Іраном у 2011 році. Апарати мають схожу конструкцію крила, ними рухає турбогвинтовий двигун, хоча "Шахед" має менші розміри й дещо іншу форму. Іранська модель неодноразово модифікувалася, отримуючи нові системи авіоніки й датчики, пізнішим версіям безпілотника також додали передній повітрозабірник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW