У Полтаві провели чемпіонат області з військово-спортивних багатоборствУ Полтаві провели відкритий чемпіонат Полтавщини з військово-спортивних багатоборств. Захід приурочений до Дня Національної гвардії України та пам’яті воїна-десантника Дениса Синюка.

«У дисципліні «бойове двоборство» змагалися 10 команд, 135 учасників. Це вихованці військово-спортивного центру «Воїн», військової кафедри при Полтавській політехніці, ліцею №1 імені Котляревського, клубу юних десантників «Гвардія», спортклубів «Росомаха» і «Барс», представники Нацгвардії, поліції, судової охорони, прокуратури», – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Довідково. Військово-спортивні багатоборства – це спортивно-технічний і прикладний вид спорту, створений наприкінці 1990-х років в Україні. Він входить до переліку видів спорту, що визнані в Україні, та є неолімпійським видом спорту. У 2010 році наказом Міністерства у справах молоді, сім’ї та спорту України Федерація військово-спортивних багатоборств отримала статус «національної».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW