Понад 130 тисяч осіб лишаються у Донецькій області без водиПонад 130 тисяч осіб лишаються у Донецькій області без води, фото-1

На початку березня російські війська обстріляли підстанцію, внаслідок чого зупинився один із насосів Карлівської фільтрувальної станції Донецької області.

Доповів голова ДонОВА

Без води залишилися жителі Мирноградської, Новогродівської, Покровської, Селидівської, Гродівської та Очеретинської громад - загалом понад 130 тисяч осіб. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Так само внаслідок обстрілів було знеструмлено об'єкти водної інфраструктури в Бахмутському районі - без води залишилися Часів Яр, частина Костянтинівки та прилеглі села.

"До відновлювальних робіт уже приступили, але розуміємо, що повною мірою ризики повторення таких ситуацій зникнуть тільки після того, як ми виженемо з нашої землі російських загарбників", - зазначив Кириленко.

Також очільник області повідомив, що аналіз води Сіверському Дінці в січні-лютому засвідчив, що концентрації фізико-хімічних показників і металів не перевищують гігієнічних нормативів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW