У Міноборони заявили про чергову російську інформатаку щодо оборони Бахмутаросіяни намагаються посіяти сумніви між українців чи треба обороняти Бахмут.

У Міністерстві оборони України фіксують чергову російську інформаційну атаку щодо захисту Бахмута Донецької області.

Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила в Телеграмі.

За її словами, росіяни запускають велику кількість "інсайдерської" інформації про нібито суперечності між військово-політичним керівництвом щодо рішень по Бахмуту.

"Тобто про те, що начебто Президент, Залужний і Сирський мають різні позиції щодо рішень по Бахмуту. Це не так", - підкреслила чиновниця.

За словами Маляр, також ворог дискредитує особисто командувача Сухопутних військ Олександра Сирського, вигадує політичні підтексти воєнних рішень, намагається показати, що росіяни "своїх бережуть, а наше командування нібито не рахується з життями".

"Насправді все навпаки. Про що свідчить співвідношення загиблих - в них у декілька разів вище, та тактика бойових дій", - підкреслила Маляр.

Мета поширення такої інформації - посіяти в українському суспільстві дискусію про те чи варто захищати Бахмут, пояснила заступниця міністра оборони.

"Роблять вони це шляхом вкидів про неважливість цього напрямку. Але, зважуючи на те, скільки інформаційних зусиль та ресурсів вони у це задіяли - саме вони вважають цей напрям стратегічним", - зауважила Маляр.

Ворог намагається посіяти сумнів та недовіру до українських військових рішень та людей, які їх приймають, підкреслила вона.

"У цю пастку наше демократичне суспільство завжди потрапляє. Але під час війни ми повинні просто довіряти рішенням військових. Це їхня відповідальність", - наголосила Маляр.

Читайте: 

  • У бою під Бахмутом загинув доброволець Правого Сектору, Герой України "Да Вінчі"
  • У Бахмуті залишаються до 4 000 цивільних
  • Україна продовжить битву за Бахмут, щоб підірвати найкращі сили "Вагнера", - Інститут вивчення війни

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW