З 14 березня в територіальних підрозділах Управління ДМС у Сумській області заплановано відновити роботу сервісу "електронна черга" онлайнВже з наступного вівторка, 14 березня, можливість попереднього запису в чергу на отримання адміністративних послуг з оформлення біометричних паспортних документів через онлайн сервіс "електронна черга" знову стає доступною. Реєстрація, як і раніше, доступна на нашому сайті dmsu.gov.ua в розділі "електронні сервіси".

Нагадуємо, наразі на Сумщині продовжують роботу 12 з 19 територіальних підрозділів, а саме: Глухівський, Конотопський, Охтирський, Лебединський, Роменський, Шосткинський, 1 та 2 Сумські відділи, Кролевецький, Недригайлівський, Путивльський, Тростянецький сектори. Окрім того, послуги з оформлення біометричних паспортних документів надаються незалежно від реєстрації місця проживання/перебування особи.

З 14 березня в територіальних підрозділах Управління ДМС у Сумській області заплановано відновити роботу сервісу "електронна черга" онлайн, фото-1

Управління ДМС у Сумській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW