ГО «Бджола» завітали до пологового будинку та привітали жінок зі святом 8 БерезняПредставники ГО «Бджола» завітали до пологового будинку, привітали жінок зі святом 8 Березня та привезли необхідні матеріали для проведення творчого тренінгу з психологічного розвантаження.

Представники «ГО Бджола» до Всесвітнього дня жінок завітали до пологового будинку привітати майбутніх матусь зі святом та привезли необхідні матеріали для проведення творчого тренінгу, спрямованого на психологічне розвантаження.

«Бажаємо шикарних букетів, захоплених поглядів, яскравих та довгоочікуваних зізнань, чарівних подій, чудового настрою. Нехай дорогі серцю люди принесуть в цей день багато незабутніх моментів, - Валентин Дідур, представник ГО «Бджола»

Жінки із завзяттям ліпили та малювали. Кажуть, що подібні тренінги потрібні, особливо під час воєнного стану.

Вважаю це корисним тому, що багато вагітних не можуть справитися самостійно зі своїми почуттями. Дуже багато питань, які вони не можуть задати ні своєму лікарю, ні обсудити зі своїм чоловіком. Багато хто зациклюється зі своїми страхами сам на сам. Тому так, це дуже корисно, - Анастасія, учасниця тренінгуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW