Ситуація на окупованій росією ЗАЕС може призвести до екологічного лиха в Європі – єврокомісарСитуація на тимчасово окупованій російськими військами Запорізькій АЕС залишається небезпечною.

Черговий інцидент, коли внаслідок російських обстрілів ця станція була вкотре відключена від українських електромереж, може призвести до екологічного лиха в Європі.

Про це в четвер, 9 березня, під час пресконференції в Європейському парламенті заявила єврокомісар з питань енергетики Кадрі Сімсон.

«Я щойно була в контакті з міністром енергетики Германом Галущенком. Вранці ми мали відеозв’язок, щоб обговорити саме цю надзвичайну ситуацію в Європі, що склалася навколо атомної станції в Запоріжжі. Ми потужно підтримуємо всі ініціативи, які б дозволили створити зону безпеки навколо цієї атомної станції, яка залишається окупованою російськими військами, у порушення всіх міжнародних угод. З моменту початку (російського) вторгнення це створює дуже небезпечну ситуацію і може завершитися екологічним лихом», - наголосила єврокомісар.

 Читайте також: Запорізька АЕС повністю знеструмлена через російські обстрілиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW