Польща готова разом зі Словаччиною передати Україні літаки МіГ-29 - Міноборони СловаччиниПольща офіційно погодилася на спільну зі Словаччиною передачу Україні винищувачів МіГ-29. Про це повідомив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь.

За його словами, під час зустрічі міністрів оборони країн-членів ЄС у середу у Швеції польський колега підтвердив, що його країна погодиться на спільну передачу Україні військових літаків, повідомляє Ліга.

"Думаю, настав час ухвалювати рішення. В Україні помирають люди, ми реально можемо їм допомогти, немає місця словацькій політизації. Це нелюдяно і безвідповідально", – написав Надь.

5 лютого голова МО Олексій Резніков сказав, що союзники дадуть ЗСУ тактичну авіацію, "обговорюється лише тип винищувача".

23 лютого заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд сказала, що в адміністрації США обговорюють можливість забезпечити ЗСУ винищувачами п'ятого покоління як елементом необхідних для України довгострокових гарантій безпеки.

1 березня Надь заявив, що Словаччина розглядає можливість передачі Україні 10 із 11 літаків МіГ-29 радянського виробництва.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW