Зеленський: Захоплення Бахмута відкриє росії шлях до інших міст на сході УкраїниВійська рф у разі встановлення контролю над Бахмутом отримають «відкритий шлях» для захоплення ключових міст на сході України.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю CNN, передає Укрінформ.

«Для нас це тактика… Ми розуміємо, що після Бахмута вони могли б піти далі: до Краматорська, до Слов’янська, після Бахмута це була б відкрита дорога для росіян в інші міста України на Донецькому напрямку… Саме тому наші хлопці стоять», – сказав Президент.

За його словами, мотиви України зберегти місто значно відрізняються від цілей росії.

«Ми розуміємо, чого росія хоче там досягти. росії потрібна бодай якась перемога – маленька перемога – навіть зруйнувавши все в Бахмуті, просто вбивши там усіх мирних жителів», – заявив він.

На думку Зеленського, якщо рф зможе «встановити свій маленький прапор» у Бахмуті, це допоможе «мобілізувати російське суспільство для того, щоб створити ідею, що вони є такою потужною армією».

Водночас Президент наголосив, що потрібно «передусім думати про людей, і ніхто не має бути оточений».

«Військові самі бачать, що ми маємо залишатися там сильними, незважаючи на те, що росія зруйнувала місто і все, що там було», - сказав Зеленський.

Він також прокоментував відео з розстрілом російськими загарбниками українського військового після слів «Слава Україні». За словами Президента, воно демонструє «ставлення росії до військовополонених».

«У них немає ні законів війни, ні міжнародного права, ні конвенцій. Ці люди - вони нічого не поважають. Вони не воюють як солдати», - сказав глава держави.

Натомість, за його словами, для України ця війна - за свою свободу, за демократію, за цінності.

«Для них (росії - ред.) це тероризм - таке ставлення. І вони викладають це відео... Це обличчя цієї війни. Це обличчя російської федерації», - заявив Зеленський.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW