Миколаївський волонтер показав власний проєкт реконструкції ДОФ: чекає на думку суспільства, - ФОТОБудинок офіцерів та флоту вже давно потребує капітального ремонту. Про це говорили неодноразово до війни.

Наразі, це питання "законсервоване", але миколаївський музикант та волонтер Володимир опублікував  власний проєкт реконструкції Дому офіцерів флоту.

«Наше бачення ДОФ - це Перший Громадський простір, Культурний комплекс, Туристичний центр Миколаєва. Комплекс, де кожен миколаївець і гість міста знайде себе. Знайде щось цікаве і корисне. Куди можна прийти відпочити з сім’єю. І не соромно привезти міжнародну делегацію. Де буде цікаво і дітям, і літнім людям, і студентам, і бізнесменам. Всім».

Він закликав містян прочитати концепцію, передивитися фото і прокоментувати, чи хотіли б ви бачити ДОФ таким, що саме подобається, надати адекватні поради.

«Коменти «херня, можно было лучше» будуть просто ігноруватися. А ось конкретні обгрунтовані приклади «як саме краще» будуть вітатися і обговорюватися», - попередив автор проєкту.

Алексєєв наголошує, що ДОФ поєднає в собі  Громадський простір, Туристичний центр і Культурний комплекс (не музей).

ДОФ - це велика зала, мала зала, андеграунд, літній кінотеатр, арена і виставковий центр. Плюс звичайно фуд-корти.

Громадський простір в розумінні Алєксєєва це:

 • Туристичний центр
 • Музей супротиву
 • Українська бібліотека
 • Літературні вечори
 • Камерні концерти
 • Джазові програми
 • Дитячий простір
 • Художня майстерня
 • Підземні легенди
 • Літні кінопокази
 • Альтернативний театр
 • Творчі спілки
 • Тематичні ресторації
 • Арт-майданчики

Відповів музикант і на ряд запитань, що можуть виникнути в містян.

Чому білий а не червоний?

Історично ДОФ був білим аж до Другої світової. Після того, як під час війни він горів, радянська влада відновила його і пофарбувала в «радянській» червоний колір.

Білий - історичний і сучасний водночас, світлий, нарядний і без пафосу одночасно.

Одним словом - універсальний. Плюс в поєднанні з сірим і елементами історичного «ракушняка», який підкреслює його історичність, і одночасно не робить занадто «застарілим» поєдную в собі все найкраще.

Для шукачів «отмиву грошей»:

Замовником цього проекту є я особисто. Жодної гривні державних чи грантових чи спонсорських чи міжнародних коштів не було витрачено - це мій власний ресурс і моє бачення. І я його щиро виставляю на розгляд суспільства. Прізвищ архітекторів, які допомагали втілювати цю концепцію, поки що спеціально не називаю. Але пізніше обов’язково назву - на все свій час.

Для свідків «не на часі» і «давайте спочатку війну виграємо» відповім фразою класика «а за що ми тоді воюємо?»

Досить. Питання культури в нас були не на часі 30 років. Зокрема ДОФ просто гнив, територія стала звалищем, через дірки в даху поселилися голуби і все було обісране в прямому сенсі слова. Досить «культури не на часі». Сьогодні ми його вичистили в середині, прибрали територію, і все, що там накопичувалось десятиріччями. І вже навіть зробили косметичний ремонт в одному з приміщень. І більше нікому не дамо його загадити знов, - пише музикант.

Для тих хто буде казати «навіщо ви його показуєте, а вдруг прилетить»:

По-перше, влітку вже прилетіло, зруйновано одну з будівель і вибото всі вікна в основному корпусі.

По-друге, це давно демілітаризований об’єкт, допомога цивільним, культурні проекти і громадський простір.

По-третє, йому 199 років. Він настільки запущений всіма попередніми владами, що все одно потребує реконструкції/реставрації, і за словами спеціалістів його дешевше збудувати і відтворити заново, ніж відновлювати.

Тому вірогідність що прилетить така ж сама, як і у всіх інших об’єктах міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW