На Миколаївщині чоловік вирішив власноруч знешкодити ворожу міну: одна людина загинула, інша отримала травми,- ФОТОВ селі Зелений Гай Вітовського району Миколаївської області чоловік вирішив власноруч знешкодити ворожу міну, проте вона здетонувала, через що одна людина загинула, інша отримала травми.

Як повідомив начальник поліції в Миколаївській області Сергій Шайхет, двоє чоловіків приїхали оглянути поле, аби почати його обробляти. Безпосередньо на самому полі вони знайшли ворожу міну. Один із чоловіків вирішив її власноруч знешкодити – небезпечна знахідка здетонувала.

Від отриманих тілесних ушкоджень 56-річний чоловік загинув на місці, а іншого - 37-річного місцевого мешканця з численними міновибуховими травмами та осколковими пораненнями нижніх кінцівок доставили в лікарню.

Цього ж дня у селищі Любомирівка двоє місцевих чоловік виїхали на вантажному автомобілі ЗІЛ розпочати весняні роботи. Як наслідок, автівка наїхала на міну. Один із чоловіків отримав міновибухові і забійні травми та доставлений до лікарні. Інший чоловік, на щастя, не постраждав.

Ще один жахливий випадок за сьогодні: в лісосмузі на околиці селища Любомирівка 41-річний чоловік збирав дрова та наступив на міну, залишену орками. Нині чоловік перебуває в лікарні у тяжкому стані.

- Звертаюсь до мешканців сіл та селищ, які були під окупацією, будьте максимально уважними під час весняних робіт у полі. Ні в якому разі не підходьте та не торкайтеся підозрілих предметів. Дочекайтеся поки фахівці оглянуть території, де може бути вкрай небезпечно. У разі виявлення небезпечних знахідок одразу звертайтесь до поліції,- закликав Шайхет. 

Нагадаємо, що через брак ресурсів та обсяги забруденнятериторій, розмінування України може затягнутися на 70 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW