У центрі надання адміністративних послуг Кам'янського знову можна обміняти права та перереєструвати автоМер Кам'янського вранці 5-го березня традиційно у своєму Telegram-каналі звернувся до мешканців міста та розповів, що незважаючи на сигнали повітряної тривоги вночі та зранку, надзвичайних подій на території міста не зафіксовано.

Також Андрій Білоусов повідомив, що Кам’янська міська територіальна громада отримала від Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «України» принтер Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування для друку водійських посвідчень за світовими зразками.

Саме тому центр надання адміністративних послуг Кам'янського відновлює прийом документів на оформлення послуг Сервісного центру МВС України, а саме:

  • обмін посвідчення водія (без складання іспитів);
  • видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
  • державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв'язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Громадяни можуть отримати вище зазначені послуги за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12. Зробити це можна з вівторка по четвер з 08:00 до 16:00, та у п'ятницю з 08:00 до 15:00 без перерви на обід.

Телефон CALL-центру для  довідок: 067 719 90 90.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW