Майже 20% киян втратили роботу внаслідок війниКожен п'ятий мешканець міста залишився без роботи після початку повномасштабного вторгнення.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Зазначається, що після початку війни у звичному режимі продовжують працювати 60% киян. Ще 6% працюють віддалено, 7% - за скороченим графіком, 7% - на новій роботі. Втратили роботу – майже 20% киян.

Близько 40% киян, які через війну втратили роботу, збираються працевлаштовуватися найближчим часом. Серед переселенців у пошуках роботи понад 60%.

Крім того, більше 60% опитаних киян зазначили, що після війни у їхній родині суттєво погіршилося економічне становище.

У 30% воно не змінилося, у 4% - покращилося.

А от у переселенців економічна ситуація дещо гірша: близько 80% зазначили про погіршення, у 14% - вона не змінилася, у 5% - покращилася.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, скільки громадян залишили Київ в перші дні війни та як переселенці оцінили рівень життя у столиці. Зазначається, що з 44% переселенців, більше половини людей виїхали до інших областей України, третина – до іншого населеного пункту Київщини, кожен десятий – за кордон. Переважно виїжджали молоді люди, жінки з дітьми та більш забезпечені верстви населення.

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW