На Тернопільщині діяв бізнес з доставки наркотиків ув’язненим у тюрмуЗа процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито та припинено діяльність групи з 4 осіб, що постачала наркотики до установи виконання покарань. Організатору злочину повідомлено про підозру у встановленні та поширенні злочинного впливу, організації каналу збуту наркотиків (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 255-1, ч. 2 ст. 307 КК України), його спільникам – у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні та збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч. 2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, уродженець м.Баку, який відбуває покарання у державній установі «Чортківська установа виконання покарань №26» за вимагання, встановив та здійснював поширення злочинного впливу у вищевказаній установі.

Підозрюваний створив злочинну групу, до якої залучив інших в’язнів та приватного підприємця, котрий ховав наркотичні засоби у предмети особистого вжитку та одяг перед відправленням до установи.

Постачання наркотиків і психотропів було налагоджене поштовими переказами та черезосіб, що отримували ліки в рамках наркотично-замісної терапії. Частина коштів з реалізації наркотичних засобів використовували на злодійський «общак» і збиралась на банківські картки для організатора.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями утримання та проживання фігурантів виявлено та вилучено наркотичні й психотропні речовини, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи, які свідчать про протиправну діяльність. Підозрюваним обрані запобіжні заходи у виді тримання під вартою .

Викрито злочинну групу прокурорами спільно слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань у Тернопільській областіДСР НП України.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW