«Варта вашої оселі»: на Житомирщині стартував проєкт поліції охорониЗ 1 березня і упродовж двох місяців триватиме реалізація ініціатив Департаменту поліції охорони НПУ щодо впровадження ефективних форм захисту домівок та майна українців. 

Мета проєкту – аби якомога більше людей дізнались про доступні та надійні засоби захисту, що є в арсеналі поліції охорони. Усі заходи правоохоронців спрямовані на створення безпекового середовища у громадах та попередження майнових злочинів.

До своїх переваг поліцейські охорони відносять і наявні технічні ресурси, і кадровий потенціал професіоналів служби: якісне обслуговування, надійне спостереження та миттєве реагування.

Загалом упродовж 2022 року у результаті надання охоронних послуг поліцейські попередили понад 11 тисяч квартирних крадіжок у державі. Сьогодні під їх захистом перебувають понад 400 тисяч фізичних і юридичних осіб і щороку їх кількість зростає, адже якість наданих послуг та довіра замовників – пріоритет для поліції охорони.

Відтак з питань замовлення «Варти вашої оселі» або отримання консультацій телефонуйте з мобільного на номер 9899. Також ви можете знайти потрібну інформацію на сайті www.securitypolice.com.ua.

Управління поліції охорони в Житомирській області

«Варта вашої оселі»: на Житомирщині стартував проєкт поліції охорони, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW