Обороняючи Україну від російських загарбників, загинув Юрій ЗабараКременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка (колишній педагогічний коледж) повідомила, що у віці 24 років, обороняючи Україну від російських загарбників, загинув випускник Юрій Забара.

Народився Юрій 31 серпня 1998 року. Навчався в Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка з 2014 по 2018 рік.

"За роки навчання Юрій проявив себе як добросовісний, дисциплінований, відповідальний студент, порядна людина. У спілкуванні з одногрупниками був чуйний, щирий, доброзичливий, чемний та благородний. До оточуючих людей відносився з повагою, завжди був готовий допомогти усім, хто цього потребував. Був дуже світлим, щирим, позитивним, завжди усміхненим... Із початком повномасштабного вторгнення Юрій добровольцем пішов захищати нашу Батьківщину. Колектив і студенти Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А. С. Макаренка, учні ліцею ,,Політ” висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким Юрія", - йдеться в повідомлення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW