На Тернопільщині браконьєри масово виловлюють червонокнижну рибуНа Тернопільщині браконьєри взялися масово виловлювати червонокнижну книгу - вирезуба. Про це  повідомив Любомир Стрембіцький - начальник управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області.

За його словами, вирезуб, наприкинці лютого і до червня ця цінна риба покидає Дністровське водосховище і підіймається вверх. Масово нерестує в верхів'ях Дністра та його притоках - Лімниці, Бистриці. Хід весняний цього червонокнижного виду використовують жителі сіл Горигляди, Космирин, Набережне, Будзин, Сокирчин та інших для свого ''промислу '', який здійснюють за допомогою сплавних сіток.

Також начальник управління Державного агентства меліорації та рибного господарства розповів, як це відбувається.

" Йде по воді човник а паралельно нього сплавляється каністра з сіткою. Сітки добротні, міцні, довжиною 50 метрів і вічком 60 - 70 мм. Ці ''чорні промисловики '' - це не орки, це чиїсь батьки, сини, українці з навколишніх сіл. Вирезуба продають в селі Стінка на ринку, часто возять машиною і пропонують купити за 100 грн /кг . На фото сьогоднішні ''герої '' яким вдалося втекти городами в селі Набережне. Не купляйте червонокнижну рибу. Не фінансуйте знищення природи",- йдеться в дописі.

На Тернопільщині браконьєри взялися масово виловлювати червонокнижну книгу - вирезуба. Про це повідомив Любомир Стрембіцький - начальник управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW