В Україні затримують виплати переселенцям: коли ВПО отримають гроші за лютийБагато ВПО в Україні не отримали очікуваної фінансової допомоги за лютий. Проте у Мінреінтеграції запевняють, що до 7 березня лютневі виплати мають прийти на карти отримувачів.

На гарячу лінію Мінреінтеграції масово надходять звернення від ВПО, які очікують на виплату щомісячної допомоги на проживання. Відповідальні за це у Мінсоцполітики. Зазвичай виплати переселенцям нараховуються 3-го, 12-го чи 23-го числа кожного місяця. Однак у лютому відбулися затримки, і не всі переселенці отримали своєчасні виплати.

У Мінсоцполітики підтвердили, що заборговані гроші буде нараховано одержувачам протягом найближчого тижня.

Причина затримки коштів – брак готівки у Держказначействі. Це пов'язано з початком року, коли програми фінансування закінчуються, а інші тільки починаються. Казначейство насамперед виплатило інші соціальні виплати, а тепер уже перейшло до переселенців.

Переселенців просять не "обривати" гарячі лінії міністерств із питаннями, коли будуть гроші. Усі, кому виплати призначено, їх отримають.

Щомісячна державна допомога на проживання ВПО становить для осіб віком від 18 років – по 2000 грн; для дітей та осіб з інвалідністю – по 3000 грн. До закінчення військового стану та ще місяць після нього виплати громадянам продовжуватимуться автоматично.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW