У Житомирі відбулись змагання з гирьового спорту серед підрозділів надзвичайників, — ФОТО

1 березня у м. Житомирі пройшли змагання з гирьового спорту серед особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

У змаганні взяли участь 15 спортсменів з усіх куточків області. Змагання проводилися з гирями 32 кг у вправі ривок гирі та поштовх двох гирь.

Переможцями змагання стали: у ваговій категорії до 85 кг – Сергій Куліковський з 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир, у ваговій категорії до 95 кг – Олександр Фелонюк з 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бердичів та у ваговій категорії понад 95 кг перше місце виборов Тарас Паламарчук з 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир.

Призерів змагання привітав заступник начальника Головного управління ДСНС України у Житомирській області Олег Держанівський.

Спортсмени, які перемогли у обласному змаганні, представлятимуть Житомирську область на Чемпіонаті ДСНС України з гирьового спорту, що відбудеться в березні в місті Чернігові.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Житомирській області