Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера запрошує на концерт фолкгурту «Run»03 березня 2023 року у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбудеться концерт київського фолкгурту «Run».

Гурт вивчає та виконує традиційну музику ірландців, шотландців, та інших народів кельтського походження в її сучасному звучанні.

Вивчаючи та відтворюючи автентичну манеру виконання, з використанням традиційних, рідкісних для України музичних інструментів, учасники гурту «Rún» також експериментують з синтезом різних музичних напрямків та стилів.

На концерті 3 березня на публіку чекають оригінальні обробки традиційного та авторського музичного матеріалу у стилі Contemporary Celtic.

Довідково. Склад гурту — Андрій Яковенко (флейти, мандоліна, бузукі, перкусія); Микола Іванов (альт, скрипка, волинка, мандоліна); Сергій Каденко (гітари, клавішні).

За час свого існування, а це понад 20 років, гурт брав участь у численних фестивалях, як в Україні, так і поза її межами. У доробку колективу кілька студійних альбомів.

Джерела: сайт Житомирської ОВА та Житомирська філармонія

Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера запрошує на концерт фолкгурту «Run», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW