Поблизу Мар'їнки український десантник з "Javelin" знищив 5 танків та 3 БМП противника, - ВІДЕОДесантники 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв ДШВ ЗС України продовжують стримувати ворога у Мар’їнці і поблизу неї.

Відіо знищення російської тхніки виклало Коиандування Десантно-штурмових військ.

Так, днями противник вдався до масованого штурму українських позицій, з використанням більше десятка одиниць бронетехніки. 

За задумом ворога, такий броньований кулак повинен був прорвати оборону марунових беретів, аби зайти оборонцям Мар’їнки з флангу. Утім, на заваді російським окупантам стали мужність та військова вправність десантників.

Вміло застосовуючи маневр, постійно змінюючи вогневі позиції, військовослужбовець протитанкового резерву за допомогою американського протитанкового комплексу "Javelin" знищив 8 одиниць бронетехніки, серед яких було 5 танків та 3 БМП противника.

Справу довершила артилерія бригади, яка нанесла потужне вогневе ураження по іншій бронетехніці противника. Крім того, влучний вогонь зі стрілецької зброї, яким десантники зустріли ворожу піхоту,  не залишив противнику жодних шансів на успіх. 

Усього в цьому важкому бою було знищено 5 танків і 7 БМП противника.

Понісши серйозні страти в живій силі та техніці ворог змушений був відступити.

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW