Псевдо меркиня Мелітополя похвалилася гуманітарною допомогою від росії, але на фото потрапили українські товариКерівниця окупованого міста Мелітополь Галина Данильченко опублікувала пост, у якому є одразу кілька брехливих висловлювань щодо дій української армії, а замість гуманітарної допомоги від російської федерації використала кадри з товарами українського виробництва.

Про це повідомляє 061.

Данильченко на своєму однойменному Telegram-каналі від 27 лютого опублікувала пост, присвячений тому, як вона підтримує нужденних та надає їм гуманітарну допомогу.

«За останні два місяці до мене особисто надійшло понад 80 заявок від мешканців Мелітополя та Мелітопольського району з проханням надати адресну гуманітарну допомогу. Гуманітарна допомога надається і мешканцям Запорізької області, які постраждали від обстрілів ЗСУ. Лише останнім часом п'ять разів волонтери вирушали на бойову лінію та у військові госпіталі, щоб доставити гуманітарний вантаж нашим захисникам та постраждалим від атак київських нацистів», - пише Данильченко.

Псевдо меркиня Мелітополя похвалилася гуманітарною допомогою від росії, але на фото потрапили українські товари, фото-1

Насправді ж ніяких «київських нацистів» не існує ніде, окрім фантазій пропагандистів, а українська армія не атакує цивільне населення своєї країги. За останні два місяці у Мелітополі та Мелітопольському районі справді були вибухи на військових об'єктахта складах БК. Саме тому окупанти не можуть дати жодної конкретики щодо цих невідомих «постраждалих від обстрілів ЗСУ», бо мова йде про військових ворожої армії

Далі Данильченко дякує так званим «волонтерам» керівної політичної партії: «Вдячна нашим волонтерам регіонального відділення партії «Єдина Росія», які спільно з волонтерами «Молодої гвардії Єдиної Росії» та «Волонтерської роти Бойового братства» оперативно відгукуються на кожне прохання допомоги».

Що ж до самої гуманітарної допомоги, то на фото в лікарні можна побачити коробки з медпрепаратами українських фармацевтичних компаній «Дарниця» та «Юрія-Фарм». Остання є одним із найбільших фармвиробників та госпітальних дистриб'юторів країни. Підприємство випускає препарати для інфузійної терапії, ватно-марлеву продукцію, шприци тощо. Ймовірно, окупанти викрали ці ліки і використовують їх для власного піару.

На іншому фото можна побачити чоловіка, який несе кудись коробку з мікрохвильовкою. На коробці вказаний виробник – ARDESTO. Це український бренд, що має виробничі потужності в Європі, Туреччині та Китаї. Бренд не представлений в Росії.

Єдине, що з натяжкою можна назвати гуманітарною допомогою, є п’ять рюкзаків, подаровані, ймовірно, багатодітній родині разом з фірмовими пакетами партії. Простий пошук по фото показує, що мова йде про шкільні рюкзаки від італійського бренду SkyName (раніше мав назву Winner One). Але проблема в тому, що через санкції цих рюкзаків немає в наявності в Росії. Або ж волонтери роздають товари, що були закуплені раніше до введення санкцій, або ж ці портфелі були поставлені через треті країни.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що окупанти брешуть про відсутність дефіциту кадрів на Запорізькій АЕС та введення санкцій проти самого енергетичного об’єкта.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW