"Вчаться реагувати на потенційну загрозу": На Миколаївщині для дітей відкрили класи безпеки, - ВІДЕОНа Миколаївщині  відкрили класи, в яких рятівники ДСНС навчатимуть дітей правил безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій та розвиватимуть навички надання домедичної допомоги.

Як повідомляють в Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області, наразі такі класи діють на базі трьох закладів в області, а саме у Вознесенському та Первомайському районах.

Вони покликані  в ігровій формі навчати дітей безпечної поведінки в умовах воєнного стану. Заняття для школярів проводять рятувальники ДСНС.

—  Заняття цікаві, тому що їх проводять рятувальники при сучасному інтерактивному супроводі та тематичної поліграфічної продукції, розробленої ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, допомагають малечі краще засвоювати важливі знання, які у майбутньому можуть вберегти здоров’я та життя, – йдеться в повідомленні.

Завдяки проекту діти вчаться реагувати на потенційну загрозу підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними, відпрацьовують порядок дій при сигналі «повітряна тривога».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW