10 годин повітряної тривоги і майже два десятки обстрілів: ситуація на Дніпропетровщині станом на ранокРозпочалася триста шістдесят восьма доба російського широкомасштабного вторгнення. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив про 17 ворожих обстрілів Нікопольщини за ніч. Агресор накрив вогнем Нікополь, Марганецьку та Мирівську громади. Люди не постраждали, але є руйнування.

У Нікополі пошкоджені три приватні житлові будинки, в одному з них горів дах, вогонь рятувальники вже приборкали. А ще у місті понівечені дві багатоповерхівки, ресторан, газопровід та лінія електропередач. 

У Марганці постраждало приватне підприємство, коледж, багатоквартирний будинок, декілька нежитлових будівель. 

Триває обстеження територій. Масштаби руйнувань уточнюються.

"росіяни хочуть нас залякати. Терором цивільних людей. Руйнуванням критичної інфраструктури. Ганебними методами. Вони не розуміють одного: українці ніколи не стануть рабами. Вільних та сильних духом не зламати. Тримаймося. Єднаймося. Не падаймо духом. Перемога близько. 

Всім тихого дня!", - підсумував Сергій Лисак. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук також написав про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на 7:35.

10 годин повітряної тривоги і майже два десятки обстрілів: ніч в Нікопольському районі минула вкрай напружено. 

Важка артилерія ворога безперестанку гатила по самому Нікополю, Марганецькій, Мирівській громадам. 

В Марганці пошкоджено приватне підприємство, навчальний заклад, п‘ятиповерхівку та ще чотири споруди. 

В Нікополі рятувальники загасили пожежу у житловому будинку, що сталася внаслідок атаки окупантів. Понівечено також дві п’ятиповерхівки і три приватні будинки, ресторан, газогін, лінії електропередач.

Минулося без постраждалих, території обстрілів ще обстежуються. 

Щодо інших районів області – ніч без обстрілів. 

Микола Лукашук побажав тихого дня. Бережіть себе.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW