25 лютого у Львові відбудеться прощання з військовим Юрієм БулгаруПід час виконання бойового завдання загинув військовий зі Львова.  

25 лютого Львів попрощається з Юрієм Булгару, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На передовій загинув військовий зі Львова Юрій Булгару, Фото - ЛМР

На передовій загинув військовий зі Львова Юрій Булгару, Фото - ЛМР

Юрій Булгару (20.10.1997-17.02.2023) Львів’янин.

Навчався у Винниківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №9. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва». Працював молодшим приймальником товарів у Товаристві з обмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет».

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів.

Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Юрія Булгару залишилися батьки, дружина, син та брат.

Читайте також: Рік незламності. Як це було для ЛьвоваAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW