У Києві на Софійській площі проходить пам’ятний захід до річниці війни, - ФОТОУ Києві на Софійській площі відбувається пам’ятний захід до річниці війни.

Про це повідомив релігієзнавець, колишній політв'язень Ігор Козловський на своїй сторінці у Facebook, а також оприлюднив фото з місця події.

Урочистий захід у пам'ятну дату на Софійській площі, - написав він.

На ньому присутні президент України Володимир Зеленський, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та військові. Також на площі присутній міністр оборони Олексій Резніков.

Нагадаємо, сьогодні виповнився рік, як 24 лютого 2022 року росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, а також з території Білорусі й окупованого Криму. О 3:40 ранку російська танкова колона вдерлася в Україну на територію Луганської області. Через годину українці прокинулись від вибухів. Крилаті та балістичні ракети вдарили по аеродромах, військових штабах і складах у Києві, Харкові, Івано-Франківську, Луцьку.

На річницю вторгення президент Володимир Зеленський звернувся до українців  з промовою та опублікував відео протистояння українців російському агресору.

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW