Правоохоронці Рівненщини виявили велику партію контрабандиУ Вараському районі поліцейські вилучили понад три з половиною тисячі пачок безакцизних цигарок та 1305 літрів фальсифікованого алкоголю.

Це стало можливим завдяки співпраці різних підрозділів поліції, які ведуть боротьбу з контрабандою та іншими злочинами.

За даними поліції, 44-річний житель села Масевичі був зупинений на блокпосту, де йому було запропоновано показати документи на перевозимий ним мікроавтобус «Volkswagen LT».

Під час огляду транспортного засобу, правоохоронці знайшли 3566 пачок цигарок без акцизних марок, а також фальсифікований алкоголь, включаючи скляні пляшки та пластикові бутлі з напоями.

За фактом незаконного придбання та транспортування підакцизних товарів внесено відомості до ЄРДР за частиною 1 статті 204 КК України.

Наразі правоохоронці продовжують встановлювати походження фальсифікованих тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Зазначимо, що подібні випадки незаконного транспортування та продажу контрабандних товарів є серйозним порушенням закону та завдають шкоди державному бюджету та громадянам України.

У зв'язку з цим, поліція закликає всіх громадян дотримуватися законів та повідомляти про будь-які підозрілі дії або особи, які можуть займатися цією незаконною діяльністю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW