Фейковий дзвінок від Нацбанку коштував чернігівцю 31 тисячу гривеньДнями до поліції звернувся 29-річний мешканець Чернігова, який повідомив, що з його рахунку зникло понад 31 тисяча гривень.

Про це повідомляє Нацполіція у Чернігівській області.

Чоловік розповів, що йому зателефонував невідомий і представився працівником Національного банку України. Незнайомець розповів чоловіку, що з його рахунку хтось намагається зняти гроші і щоб цьому запобігти йому необхідно повідомити реквізити картки. Потерпілий виконав всі вказівки невідомого, тим самим надавши йому доступ до свого рахунку. Після чого виявив зникнення понад 31 тисячі гривень.

За цим фактом слідчий поліції відкрив провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, по телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки. Якщо висувають умову, що для виконання певних дій потрібно повідомити пін-код вашої картки або одноразовий пароль з SMS-повідомлення — негайно завершуйте розмову. Це шахрай! Всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

Пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.

Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW