Завтра у Полтаві попрощаються з викладачкою педагогічного університету Валентиною ЄрмакЗавтра в обласному центрі проведуть в останню путь вчену та викладача Валентину Єрмак.

Валентина Миколаївна - учений-мовознавець, кандидат філологічних наук доцент. Закінчила СШ № 3 м. Полтави, Полтавський державний педагогічний інститут імені В. Г. Короленка (1969), у якому відтоді і працювала. Асистент (1969 – 1984), старший викладач (1984 – 1991), доцент (1991 – 1992) кафедри російської мови, кафедри української мови (1992 – 2015).

«Після тривалої хвороби пішла за Велику Межу надзвичайно світла, красива душею, інтелігентна, мудра Жінка, що все життя присвятила викладацькій праці в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Колеги та студенти пам’ятатимуть цікаві та науково виважені лекції з історичної граматики й старослов’янської мови Валентини Миколаївни Єрмак, її добрі життєві поради, повсякчас теплу усмішку, довершений у всьому образ доцента вишу. Завжди захоплювала особлива любов пані Валентини до дітей, повага до чоловіка (Олександра Петровича), неперевершене вміння знаходити вихід із будь-якої життєвої ситуації та шанобливе ставлення до всіх, хто поряд. Спочивайте з миром, дорога Валентино Миколаївно» - сказано у повідомлені.

Прощання з Валентиною Миколаївною Єрмак відбудеться завтра, 21 лютого о 13 годині в Свято – Макарівському кафедральному соборі.

Читайте також: На фронті загинув Віктор ДанченкоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW