На війні загинули двоє військових зі Стрийщини, - ФОТОПід час виконання бойових завдань на передовій загинули двоє Героїв. 

За свободу України своє життя віддали двоє військових зі Стрийщини: Роман Кураносов та Геннадій Бунєєв. Про це повідомили у пресслужбі Стрийської міськради. 

На передовій загинув військовий Роман Кураносов, Фото - Стрийська міськрада

На передовій загинув військовий Роман Кураносов, Фото - Стрийська міськрада

23-річний військовий Роман Кураносов загинув 11 лютого під час виконання бойового завдання на Луганщині. Хлопець був навідником відділення аеромобільного батальйону.

Військовий навчався у школі №3 у Стрию, з початку війни займався волонтерством, пройшов вишкіл у лавах ГФ «Стрийська Сотня Січових Стрільців», згодом вже сам навчав інших. Йому було лише 23 роки.

Деталі про чин похорону обіцяють повідомити згодом.

На передовій загинув військовий Геннадій Бунєєв, Фото - Стрийська міськрада

На передовій загинув військовий Геннадій Бунєєв, Фото - Стрийська міськрада

35-річний Геннадій Бунєєв загинув 18 лютого на передовій. Він був стрільцем-радіотелефоністом стрілецького батальйону військової частини Національної Гвардії України. Призваний на військову службу в березні минулого року. Маючи трьох дітей, вступив у лави ЗСУ.

Родом зі Стрия, навчався у школі №9, із сім’єю проживав у с.Ходовичі. Загинув на Донеччині під час стрілецького бою з ворожою піхотою.

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на ранок 20 лютогоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW