У столичному ботсаду розквітнув "відьомський горіх", який пахне апельсинамиУ київському ботсаду імені Гришка зацвіли екзотичні кущі родом із Східної Азії та Північної Америки – Гамамеліс весняний. Рослину називають "відьомській горіх" і вона пахне апельсинами.

Про це повідомили в пресслужбі ботсаду.

"Гамамеліс весняний на ділянці теплолюбних рослин в #ДендраріїРубцова. Знайдете його на горбочку між грушами та піракантою, у напрямку саду магнолій. Цього року саме в це місце плануємо провести водогін разом з Peli can live", - йдеться в повідомленні.

Гамамеліс – рід листопадних чагарників з родини гамамелісових. Крім латинської назви Hamamelis, ця рослина в народі було відоме як "Відьомський горіх", "ліщина відьми". Така назва виникла через пізнє цвітіння гамамелісу, плоди дозрівають тільки до літа наступного року. У дикому вигляді росте гамамеліс у Східній Азії, на східному узбережжі Північної Америки і в деяких місцях на Кавказі. Квіти кущів пахнуть апельсинами.

Раніше ми розповідали, що через війну та кризу у київському ботсаду Гришка критично знизилася відвідуваність.

відвідайте ботсад, зробіть свій маленький внесок для порятунку рослин.

"Ботанічний сад критично залежить від купівлі квитків, тож закликає всіх приходити та відволікатися від тривог, споглядаючи квіти", - запрошують працівники ботсаду.

Читайте також: В яких районах столиці сьогодні відбудуться продуктові ярмарки

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW